Bazík.cz | inzertní portál pro soukromou inzerci zdarma, bazar pro všechny


Nápověda


Internetové stránky Bazik.cz slouží výhradně k zadávání soukromé bezplatné inzerce. Samotné vložení inzerátu je velice snadné.


Vložení inzerátu

Klikněte na odkaz "Přidat inzerát" v hlavním menu. Na následující stránce je nutné vyplnit údaje o inzerátu.


Typ inzerátu označuje druh inzerátu. Tedy zda produkt prodáváte (nabídka), nebo sháníte (poptávka).


Do pole Nadpis napište výstižně předmět vašeho inzerátu. Používejte stručný, ale zároveň velice popisný titulek, kterým případné zájemce zaujmete. Pouze s chytlavým názvem inzerátu máte vysokou šanci, že si jej návštěvníci přečtou. V názvu nepoužívejte superlativy (slova jako nejlepší, nejlevnější atd.).


Do pole Text napište všechny informace, které se týkají inzerované věci a jsou z vašeho pohledu důležité. Do tohoto pole nevkládejte žádné kontaktní údaje, odkazy na www stránky a HTML značky.


Vyberte vhodnou Kategorii inzerátu a Oblast (okres), kde se nacházíte.


Dále je nutné vyplnit pole Jméno a příjmení, heslo (pro pozdější smazání inzerátu), váš e-mail a také cenu, která může být zadána číslicemi nebo i slovně (např. dohodou, zdarma, za odvoz...).


K inzerátu můžete přiložit až 4 fotografie. Doporučený poměr stran je 4:3. Podporovaný je pouze formát jpg, maximální velikost souboru může být 10 Mb.


Pole Kontrola slouží k ochraně před spam roboty. Do vstupního pole napište početní výsledek.


Na konec je nutné vyjádřit souhlas s Podmínkami. Souhlas vyjádříte zaškrtnutím políčka. Bez souhlasu s Podmínkami nebude inzerát vložen.


Přidání inzerátu potvrdíte kliknutím na tlačítko "Vložit inzerát". Pokud bude vložení úspěšné, tak se inzerát ihned zobrazí na stránkách. V případě, že porušíte Podmínky pro vkládání inzerátu, bude inzerát neprodleně smazán a vám bude znemožněno přidávat další inzeráty.


Součástí bezplatné služby pro zadávání inzerce není jakákoliv technická podpora. Nezasílejte žádosti o smazání nebo úpravu inzerátů (úpravu inzerátu můžete provést sami v odkaze "upravit inzerát" v detailu inzerátu).

Inzerce zdarma
Web Bazik.cz nabízí přehled inzerátů, které zdarma zadávají uživatelé našeho online bazaru. Inzerce je rozdělena do mnoha kategorií, bazar také umožňuje jednoduché vyhledávání inzerátů. Vložení inzerce je snadné - není nutná registrace. I pozdější smazání inzerátu není nic těžkého (provádí se odkazem "upravit inzerát" v detailu inzerce).