Bazík.cz | inzertní portál pro soukromou inzerci zdarma, bazar pro všechny

Práce v klientském centru

Vložil(a) Karel Tomášek
Datum zveřejnění 9.10.2015 12:49
Kontaktní telefon 737888943
Kontaktní e-mail karel.tomasek@axacz.cz
Kategorie Ostatní nezařazené
Okres Praha 8

Cena

Text inzerátu

Náplň činnosti:
-servis stávajícím klientům
-zpracování finanční analýzy klienta za účelem nabídky portfolia produktů
-péče o klienty, poskytování následného servisu
-vyhledávání nových obchodních příležitostí

Nabízíme:
-bezplatný zaškolovací systém
-zázemí finanční skupiny AXA
-2 výplatní termíny provizí v měsíci (fixní složka + provize)
-vynikající finanční podmínky
-jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře
-širokou nabídku finančních produktů skupiny AXA
-flexibilní pracovní dobu

Požadujeme minimálně SŠ s maturitou, práce je vhodná i pro absolventy, studenty vysokých škol a maminky po mateřské.

Bližší informace na tel. čísle 737 888 943
Vaše životopisy posílejte na e-mail karel.tomasek@axacz.cz

sponzorované odkazy

upravit inzerát

« Focení chlapce a dívky - modeling
Rychlé vkládání inzerátu »

Inzerce zdarma
Web Bazik.cz nabízí přehled inzerátů, které zdarma zadávají uživatelé našeho online bazaru. Inzerce je rozdělena do mnoha kategorií, bazar také umožňuje jednoduché vyhledávání inzerátů. Vložení inzerce je snadné - není nutná registrace. I pozdější smazání inzerátu není nic těžkého (provádí se odkazem "upravit inzerát" v detailu inzerce).