Bazík.cz | inzertní portál pro soukromou inzerci zdarma, bazar pro všechny

Autor odborných textů - práce z domu, celá čr

Vložil(a) Aldřich, s.r.o.
Datum zveřejnění 11.12.2014 14:05
Kontaktní telefon 720600033
Kontaktní e-mail kariera@vsprace.cz
Kategorie Ostatní nezařazené
Okres Brno-město

Cena

Text inzerátu

Pokud jste odborníkem ve svém oboru, máte zájem slušně si vydělat a splňujete níže uvedené požadavky, kontaktujte nás. V případě splnění našich požadavků Vás rádi zapojíme do týmu vsprace.cz
Náplň práce:
- příprava převážně textových podkladů podle zadání

Výhody:
- určujete si pracovní čas
- vybíráte téma zakázky
- je na Vás, kolik zakázek chcete vypracovat
- společnost je již čtvrtým rokem na trhu
- nadstandardní finanční ohodnocení (250 Kč/h)

Požadavky:
1. vynikající orientace v konkrétním oboru
2. profesionální přístup
3. 100% dodržování termínů
4. zodpovědnost
5. spolehlivost
6. ukončený minimálně 1. stupeň vysokoškolského vzdělání
7. přístup k odborné literatuře

Pokud tyto předpoklady splňujete a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte nám zaslat Vaše CV a my si Vás vyzkoušíme. Zákazník je pro nás na prvním místě, proto kvalita autorů je námi pečlivě kontrolována.
Výběrové konaní uzavíráme 31.1.2015.

Již přes 4 roky nabízíme klientům přípravu podkladů pro různé účely, www.vsprace.cz.

sponzorované odkazy

upravit inzerát

« Koupím starý nábytek dřevěný a z chromových trubek
Prodám stroj na loupání ořechů »

Inzerce zdarma
Web Bazik.cz nabízí přehled inzerátů, které zdarma zadávají uživatelé našeho online bazaru. Inzerce je rozdělena do mnoha kategorií, bazar také umožňuje jednoduché vyhledávání inzerátů. Vložení inzerce je snadné - není nutná registrace. I pozdější smazání inzerátu není nic těžkého (provádí se odkazem "upravit inzerát" v detailu inzerce).